Školení

Proč zvolit školení právě u nás? 


Nabízíme individuální přístup, na každém školení bude kapacita maximálně 4 osob, abychom se Vám mohli věnovat opravdu naplno. 
 Praxe i teorie. Nebudeme do Vás cpát to, co se dočtete na internetu, vysvětlíme a ukážeme Vám, jak se věci dělají reálně..


Školení rozdělujeme na Hobby a Profi.

Hobby školení je určené pro autíčkáře, kteří si chtějí auto vyčistit/ochránit kvalitně, bezpečně a hlavně sami sobě. 

Profi školení je určené pro budoucí detailery, kteří chtějí tyto služby předávat dál. Neodejdete od nás tedy do doby než budete vědět vše, co je potřeba, abyste mohli Vašim budoucím zákazníkům předvést tu nejvíce kvalitní možnou práci. Školením to ale pouze jen začíná.


Školení I PPF světla a sloupky I Profi I 1 den

  • V tomto školení si ukážeme jak rozleštit/zrenovovat světla, a ochránit je pomocí PPF fólie. 
Budeme mít pro Vás nachystané různé úrovně obtížnosti světel. Každá světla jsou jiná, proto je potřeba si to vyzkoušet na co nejvíce možných světlometech.

  • Nalepit PPF na světlo není většinou až tak složité, nejtěžší je za nás řezání. Máme pro Vás nachystáno spoustu metrů k cvičení řezání. 
 Polepíte si i vlastní světla, takže si rovnou z ceny školení můžete odečíst 2500 Kč, za které se standardně světla PPF fólií lepí.

  • Kromě know - how, všech potřebných základů jak z teorie tak praxe, si od nás odneste fólie na světla, řezací nůž  a polepená světla na Vašem vozu.

Celková cena za školení je 12.000 Kč / Osoba

Školení I čištění interiéru I Hobby I 1 den


  • U tohoto školení Vás čeká tepování látkových sedaček, impregnace a hloubkové čištění plastů, leštění oken, vysávání, dozvíte se, jak správně dezinfikovat auto, které přípravky zvolit a spousty dalšího.

  • Čistit můžete svoje vlastní auto.

  • Odnesete si od nás sadu na čištění interiéru značky CarsFit.

Celková cena za školení je 4.900 Kč / Osoba


Školení I Čistění kůže I Hobby i Profi I 1 den

  • Jak správně pečovat, čistit a ochránit kůži.

  • Které přípravky používat, na co si dát pozor, jak kůži nezničit. - Můžeme čistit kůži ve Vašem voze.

  • Sada na čištění kůže Carsfit X Mistr Kůže v hodnotě 1000 Kč zdarma.

Celková cena za školení je 6.900 Kč / Osoba

Kontaktní formulář

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti CarsFIT ke zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce ZOOU.