Naše služby

RUČNÍ MYTÍ

Ruční myti aut je nejšetrnější možný způsob umývání a čištění interiérů a exteriéru vozu. Tento způsob mytí žádné technologie dnešní doby nenahradí. V případě, že vozidlo pravidelně nemyjete nebo myjete v kartáčových myčkách, kde dochází k poškození laku, vytváří se na něm vrstva silničního spadu, která na sebe váže další nečistoty. Ačkoli se každému na první pohled může zdát, že ruční mytí je snadnou procedurou, při neodborném zacházení s nevhodnými nástroji a chemií může dojít k trvalému poškození laku. Přenechte proto tuto neméně podstatnou záležitost odborníkům.


ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU

Zajistíme profesionální a hloubkové profesionální vyčištění Vašeho interiéru. Hlavním důvodem proč si čas od času nechat vyčistit profesionálně Váš vůz je eliminace alergenů a plísní v interiéru. Pro profesionální vyčištění používáme nejnovější a nejšetrnější technologie. Tepování sedaček a impregnace, čištění kůže, podlahové části, dveřních textilií a kufru Čištění a údržba plastových a pryžových částí, mytí skel z obou stran. Tepování provádíme profesionálním extraktorem za použití šetrných, biologicky odbouratelných čistících prostředků.


Renovace laku

Toužíte mít dokonalejší lak než při koupi nového vozu? Nebo se naopak chystáte na prodej vozu? Vašemu laku dodáme opět lesk i hloubku, vyřešíme jeho nedokonalosti a vše završíme nanesením ochranných vrstev, které lak ochrání před nepříznivím okolím. Součástí každého programu je i Clayování (detailní hloubkové vyčištění laku speciální hmotou), odmaštění, odstranění asfaltu. Využíváme při leštění laků pouze profesionálních leštiček jako jsou leštičky od značky RUPES.


RENOVACE SVĚTLOMETŮ

Jsou Vaše světla zažloutlá, matná, zoxidovaná a poškrábaná? Nesvítí již dostatečně a mohlo by dojít k situaci, že Vaše vozidlo neprojde STK kvůli slabému účinku? Nemusíte kupovat nové světlomety a utrácet zbytečně více peněz, u nás disponujeme profesionální technologií, která navrátí světlomety Vašeho vozu do původního stavu. Zmatnělé reflektory nejenže jsou nebezpečné, ale také vypadají nevzhledně, Rozleštění světel provádíme bez nutnosti demontáže z vozu pro všechna světla.


VOSKOVÁNÍ KAROSÉRIÍ

Automobilový vosk je produkt určený na ochranu laku automobilu. Voskem ošetřený lak mnohem lépe odolává UV záření a barva vozu pomaleji degraduje. Dále pak navoskovaný lak mnohem snáze odpuzuje vodu, což má za následek snadnější mytí a údržbu a do jisté míry se vůz také méně špiní. Voda na vodorovných plochách ošetřeného laku pak tvoří krásné kapičky a na svislých stéká. Dle toho lze snadno odhadnout kvalitu aktuální voskové vrstvy. Pokud už vrstva vosku slábne, je ideální čas na převoskování. Ochranu laku pomocí voskování doporučujeme 2x ročně.


Aplikace keramické vrstvy

Nabízíme Vám špičkovou keramickou ochranu laku - jedná se o nesmírně tvrdý křemičitý povlak, který zajistí fantastický lesk a zároveň vysoký stupeň ochrany - před kyselými dešti, ptačím trusem a dokonce i před mechanickým poškozením a poškrábáním. Keramická ochrana se dá aplikovat na všechny části vozu.